ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUST!!!

Zanim dodasz opinię, przeczytaj zasady działu!
gmarkow
Posty: 21
Rejestracja: 09 cze 2015, 13:06

ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUST!!!

Post autor: gmarkow »

Jestem jednym z oszukanych przez sklep internetowy fleszpix.pl na kwotę 9126 zł. Wcześniej właściciele tego sklepu oszukali wielu klientów swojego poprzedniego sklepu etanto.pl. Postępowanie w mojej sprawie, tak jak w wielu innych, prowadzi policja. Teraz ci oszuści założyli kolejny sklep z elektroniką: ELEKTROHOUSE.PL. Schemat jest identyczny: brak NIP, REGON czy KRS - firma widmo. W regulaminie podany jedynie adres korespondencyjny w Poznaniu, pod którym znajduje się zapewne co najwyżej skrzynka na listy. Wcześniejsze sklepy miały "siedziby" w Warszawie i we Wrocławiu. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce "etanto" lub "fleszpix", aby poznać więcej szczegółów na temat działalności osób stojących za sklepem elektrohouse.pl. Przestrzegam wszystkich przed zakupami w tym sklepie. Na opineo.pl widnieje JEDNA opinia na temat tego sklepu i, co ciekawe, została ona napisana przez osobę, która wystawiła pozytywną opinię sklepowi fleszpix.pl!!!

gmarkow
Posty: 21
Rejestracja: 09 cze 2015, 13:06

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: gmarkow »

Z pomocą przyszli internauci i pojawiły się nowe informacje. Domena elektrohouse.pl jest zarejestrowana przez następującą firmę:
firma: NetOne LLC
ulica: Rayor Ave 1903
miasto: Cheyenne, 48200 Wyoming
lokalizacja: US
telefon: +48.717552132
ostatnia modyfikacja: 2015.07.01

Czy komuś coś ten adres mówi? Tak, tak, to adres firmy Reflex LLC (stojącej za sklepem fleszpix.pl). Co ciekawe, po wpisaniu na stronie wyobiz.wy.gov nazwy Reflex LLC, wyszukiwarka przekierowuje nas na stronę firmy NetOne LLC. Poza tym w tym samym mieście Cheyenne, ale na innej ulicy zarejestrowana jest (była) firma ATT Partners LLC odpowiedzialna za wiele oszustw sklepu etanto.pl. Zachęcam do dalszych wspólnych poszukiwań przestępczej działalności tych oszustów, bo sklep elektrohouse.pl może nie być ich jedynym obecnym dziełem!

bugagap
Posty: 18
Rejestracja: 23 cze 2015, 12:37

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: bugagap »

zaraz zjawi się tu Rysiek na nowym loginie i będzie straszył sądem :)

Właśnie powiadomiłem opineo i skąpiec, że oszuści wykorzystują ich serwisy do działalności przestępczej.
Mam nadzieję, że szybko zareagują i nie narażą więcej osób na straty...

Totem
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2015, 14:41

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: Totem »

Niestety też należę do "klientów" Reflex LLC i sklepu fleszpix.
ze swojej strony mogę dodać, że pod tym adresem w poznaniu można wynająć sobie wirtualne biuro, a jak wynika
https://wyobiz.wy.gov/Business/FilingDe ... 0205048015
firma Reflex LLC zmieniła nazwę w dniu 06/22/2015 na NetOne LLC

antyRysiu
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2015, 15:28

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: antyRysiu »

Witam starych znajomych
Oszuści mają się dobrze w naszym kraju - tak jak półTuski :))
Rysio nasz znajomy z innych wątków to nie nikt inny jak Zdzisiu Prokopowicz bo to on ma takie dziwne podejście do swoich klientów co można zaobserwować już w postach z 2011 roku gdzie podpisywał się jeszcze jako „Andrzej i Zdzichu” chociaż do końca nie wiadomo bo Malik też może pisać przecież to jedna banda głąbów no ale cóż jakie państwo takie prawo
Na poprzednim forum zapadła cisza i już myśleliśmy że przymknęli oprychów ale chyba ich ślązak lub góral przepłoszył musi coś być na rzecz :) że rychu się zląkł :)
gmarkow – szacun nie dajesz za wygraną i tak trzymaj jak będziemy mieli jakieś nowe wieści to podrzucimy na maila lub na forum banda malików nie może czuć się pewnie

Rysiek
Posty: 61
Rejestracja: 21 maja 2015, 18:55

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: Rysiek »

do gmarkow; Jad tak ci zalał oczka, że widzisz to czego nie ma!! gdzie przy sklepie elektrohouse.pl jest opinia na Opineo o której bredzisz?!!. Jako prawdziwy "patriota" tak nienawidzisz amerykańskich firm, że wynajdujesz je i planowo szkodzisz. To się nazywa paranoja. Trzeba się leczyć Panie Markowski.

bugagap
Posty: 18
Rejestracja: 23 cze 2015, 12:37

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: bugagap »

komentarz został usunięty przez opineo, po moim e-mailu do nich.
Tu jest jeszcze poprzednia wersja strony na której widać jak Rysiek dał samemu sobie pozytywny komentarz, tak jak robi to w pozostałych swoich sklepach:

http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=pl

Rysiek
Posty: 61
Rejestracja: 21 maja 2015, 18:55

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: Rysiek »

do bugagap vel gmarkow; taki wklejko-montarz zrobi każdy średniorozgarnięty informatyk (na przykład ty). Opineo nigdy nie usunie komentarza kogo innego niż ten kto go wystawił. Proponuje spróbować czy tak jest każdemu kto wierzy temu dewiantowi.

Rysiek
Posty: 61
Rejestracja: 21 maja 2015, 18:55

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: Rysiek »

do bugagap vel gmarkow; I jeszcze jedno próbowałeś zaszkodzić naszemu sklepowi tak jak teraz szkodzisz temu ale OPINEO jest za dobre na takiego łajzę jak ty nie dało się nabrać i nie umieściło twojej opinii na sklepie fleszpix. oto dowód link do twojej opini i polemiki w OPINEO. Jak to wyjaśnisz?!! http://www.opineo.pl/?administracja=5&view=58036

bugagap
Posty: 18
Rejestracja: 23 cze 2015, 12:37

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: bugagap »

Rysiek, nadal nie zwróciłeś mi pieniędzy i będę domagał się od ciebie ich zwrotu niezależnie od tego czy w tej chwili oszukujesz ludzi na etanto, fleszpix czy elektrohouse. Będę o tym pisał także dlatego żeby utrudnić ci oszukiwanie kolejnych osób. Jeżeli wybrałeś taką drogę prowadzenia interesów, to nie powinno cie dziwić, że ktoś pisze o tym w internecie. Uregulowanie zobowiązań to jedyny sposób żeby ludzie przestali domagać się zwrotu pieniędzy, powinieneś to już zrozumieć...

gmarkow
Posty: 21
Rejestracja: 09 cze 2015, 13:06

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: gmarkow »

Oj Rysiek, Rysiek. Bez Ciebie to forum nie byłoby takie samo:) A wracając do opinii na Opineo, to moja jest tam od dawna. Podpisałem się pod nią moim imieniem. Oczywiście jest przez Ciebie skomentowana i zostałem nazwany hejterem pracującym dla konkurencji, a mimo to Opineo jej nie usunęło. Tylu tych niedobrych hejterów wokół Was... No ale to przecież ja jestem paranoikiem:)

gmarkow
Posty: 21
Rejestracja: 09 cze 2015, 13:06

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: gmarkow »

Nadszedł czas żeby, podobnie jak nemedia, zakończyć aktywność na tym forum. Dalsza dyskusja niewiele już wniesie. Dodam tylko, że wciąż czekam na pozytywne zakończenie mojej sprawy.

Rysiek
Posty: 61
Rejestracja: 21 maja 2015, 18:55

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: Rysiek »

do gmarkow; rozsądna decyzja gdyż szkodzenie innym boguducha winnym firmom nie mającym nic wspólnego z Pana krzywdą nie ma najmniejszego sensu. Cieszę się, że wreszcie Pan to zrozumiał.

Totem
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2015, 14:41

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: Totem »

Rysiek pisze:do gmarkow; rozsądna decyzja gdyż szkodzenie innym boguducha winnym firmom nie mającym nic wspólnego z Pana krzywdą nie ma najmniejszego sensu. Cieszę się, że wreszcie Pan to zrozumiał.
Rysiek jak to jest? Mija już trzeci tydzień od zamówienia na które przelew poszedł od razu, a statut zamówienia, że cały czas oczekujecie na przelew. Posłałem już kilka maili na który nie raczyliście odpowiedzieć. Natomiast tu jesteś bardzo aktywny. Sprawa dotyczy sklepu fleszpix.pl - zamówienie 563233429 Pokaż swoją uczciwość i odeślij moją kasę bo zrezygnowałem już z zamówienia.

Damian
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2015, 13:46

Re: ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań OSZUS

Post autor: Damian »

Dołączam do grona oszukanych przez fleszpix - zamowienie 563233421. Rysiek, dlaczego od miesiąca nie masz czasu oddać mi pieniądzy, ani nawet na maila nie odpowiesz a tu od tygodni masz czas się głupio udzielać. Założyłeś elektrohouse i już o fleszpix zapomniałeś???

Widać że te 2 komentarze do elektrohouse.pl na opineo sam sobie wystawiłeś. Jeden po drugim, Ewcia wcześniej dała pozytywa dla etanto.pl(!!!!). Rysiek, zamiast zajmować się tym szambem, oddaj mi pieniądze i znajdź sobie uczciwą robotę!

ODPOWIEDZ