komputer-owo.com - UWAGA!!!

Szeroko pojęte ezakupy. Dyskusje o zakupach w sklepach internetowych.
rafinello55
Posty: 36
Rejestracja: 05 paź 2016, 18:42
Lokalizacja: Warszawa

komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: rafinello55 »

Przestrzegam przed zakupami w sklepie komputer-owo.com. Jest to kolejne narzędzie do okradania ludzi słynnego Pana Andrzeja M.
Jego poprzednie sklepy to m.in: audiocomp24.pl, mactronik.com, rain-gold.com, etanto.pl, fleszpix.pl, elektrohouse.pl, imediashop.pl, escreen24.pl i wiele innych. Na temat jego działalności można bardzo wiele znaleźć w internecie. Można poczytać również opinie klientów tych sklepów. Każdy sklep działał na tej samej zasadzie. Brak możliwości wysyłki za pobraniem, brak możliwości płatności kartami. Tylko przelew na konto. Wpłacasz pieniądze i kontakt się urywa. Środki niemożliwe do odzyskania. Oczywiście na stronie sklepu brak NIP i Regon gdyż firma fizycznie nie istnieje. Jeden wielki wałek. Nie dajcie się nabrać.

xyz123
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2016, 17:40

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: xyz123 »

Witam serdecznie
mam ten sam problem, dokonałem zakupu za ponad 2000 zł ponad tydzień temu i cisza w eterze. Dzwoniąc , rozmawiając z tym Panem - zapewnia że towar wyszedł jednakże nie chce podać numeru przesyłki - co dla mnie jest zastanawiające. Czy zgłaszaliscie to na Policję ? Czy konto na jakie dokonywaliście przelew kończy się numerami 0275 4604
Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam

rafinello55
Posty: 36
Rejestracja: 05 paź 2016, 18:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: rafinello55 »

Tak właśnie działały wszystkie jego sklepy. Jedyne rozwiązanie to zgłosić to na policje. i Im szybciej tym lepiej. Bo jak zawinie interes i zamknie sklep to ciężko będzie do niego dotrzeć. Telefon będzie nieaktywny a na maile nie będzie odpisywał.

xyz123
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2016, 17:40

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: xyz123 »

a jakieś dane są znane tego Pana ? Imię i nazwisko ? By wiedzieć kogo policja ma ścigać...

rafinello55
Posty: 36
Rejestracja: 05 paź 2016, 18:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: rafinello55 »

priw.

PPN
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2016, 00:45

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: PPN »

Takie samo pytanie jak użytkownik xyz123. Kupiłem (zapłaciłem za towar) 10 dni temu i nic nie dostałem kontakt żaden. Adres firmy obecnie podany na galerię handlową, wirtualne biuro! NIP firmy w formie NIP: CZ05039096

hejtstop
Posty: 26
Rejestracja: 15 gru 2016, 11:52

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: hejtstop »

OSTRZEGAM PRZED PŁATNYM HEJTEREM -rafinello_55.
Jego pasja to niszczenie innych poprzez hejt w necie.

zapraszam do zapoznania się z linkiem:
http://www.wykop.pl/link/3489701/komput ... ndrzeja-m/

rafinello55
Posty: 36
Rejestracja: 05 paź 2016, 18:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: rafinello55 »

oj widzę Andrzejek się oburzył ;)

polska
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2016, 00:49

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: polska »

Niestety także dołączyłem do grona oszukanych przez komputer-owo. Dzięki rafinello za informacje, które zamieściłeś na forum.

Rysiek
Posty: 61
Rejestracja: 21 maja 2015, 18:55

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: Rysiek »

do polska; przedstaw się kolego bo w przeciwnym razie jesteś niewiarygodny. Pan ... ma to z głowy i nie musi już "świrować jarząbka" jako he,he: rafinello55. Przeczytałem link http://www.wykop.pl/link/3489701/komputer-owo-com-rain-gold-com-mactronik-com-przestepcza-dzialalnosc-andrzeja-m/ i wszystko jasne.Nik "polska" to gruba przesada wystarczy jak ujawnisz swoje imię i nazwisko. Chyba,że to co podajesz to taka sama prawda jak to co pisze ..., o przepraszm-rafinello55.

rafinello55
Posty: 36
Rejestracja: 05 paź 2016, 18:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: rafinello55 »

Drogi "Ryśku" czy "hejtstop" czy raczej Andrzeju Malik... chyba się troszkę zapomniałeś i dodałeś posta z konta (Rysiek) z którego usilnie broniłeś na innych forach swoich sklepów i firm takich jak Att Partners, Reflex LLC, etanto.pl :) zachęcam wszystkich do kliknięcia w profil Ryśka i poczytanie jego wypowiedzi na innym forum ;) kolejna gafa Andrzeju ;)

hejtstop
Posty: 26
Rejestracja: 15 gru 2016, 11:52

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: hejtstop »

do rafinello55; podajemy link:http://www.wykop.pl/link/3489701/komput ... ndrzeja-m/ i zapraszamy każdego do zapoznania się ze skutkami hejtowania za pieniądze.

abc100
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2016, 14:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: abc100 »

Potwierdzam tez zostalem oszukany przez sklep komputer-owo.com.Zamowilem towar zaplacilem dostalem info ,ze transkacja w trakcie realizacji i przesylki nie otrzymalem.Kilka telefonow zwodzenie,wymowki w koncu rozlaczenie rozmowy.Odstapienie od umowy wyslane listem poleconym wrocilo.Przestrzegam wszystkim przed tym sklepem.

hejtstop
Posty: 26
Rejestracja: 15 gru 2016, 11:52

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: hejtstop »

podajemy link:http://www.wykop.pl/link/3489701/komput ... ndrzeja-m/ i zapraszamy każdego do zapoznania się ze skutkami hejtowania za pieniądze.

hejtstop

Posty: 2
Dołączenie: Czw Gru 15, 2016 1:52 pm

hejtstop
Posty: 26
Rejestracja: 15 gru 2016, 11:52

Re: komputer-owo.com - UWAGA!!!

Post autor: hejtstop »

do rafinello55; za chwilę zabraknie liter w alfabecie {xyz123;PPN,abc100}. Więcej fantazji panie .... Kto potrafi logicznie analizować i zapoznał się z informacją zawartą pod linkiem http://www.wykop.pl/link/3489701/komputer-owo-com-rain-gold-com-mactronik-com-przestepcza-dzialalnosc-andrzeja-m/ zorientuje się, że pod tymi nikami ukrywa się nasz sympatyczny (inaczej) rafinello55!!!!!

ODPOWIEDZ